• third party inspection,tpi inspection,ultrasonic testing,ndt inspection
 • third party inspection,tpi inspection,ultrasonic testing,ndt inspection
 • third party inspection,tpi inspection,ultrasonic testing,ndt inspection
 • third party inspection,tpi inspection,ultrasonic testing,ndt inspection
 • çeliku të karbonit

  çeliku të karbonit

 • aliazh çeliku

  aliazh çeliku

 • mjet çeliku

  mjet çeliku

 • çelik

  çelik

 • 1ed574e2

RRETH NESH

Produkti ynë është çeliku. Pasioni ynë është shërbimi.
Qilu Steel është një nga furnizuesit kryesorë profesional çeliku. Ne shesim një shumëllojshmëri të gjerë të çeliqeve përfshirë Hot-fallsifikuara çeliku, Hot-mbështjellë çeliku, karboni Steel, Alloy Steel, mjet çeliku, Stainless Steel, Forgings, çeliku unaza,. Ne ofrojmë shërbime me vlerë të shtuar të tilla si prerja e prodhimit, prerje, punching dhe më shumë. Stafi ynë janë shumë të specializuara dhe do të ju ndihmojë të gjeni çeliku që ju nevojitet.

MËSO MË SHUMË

Produkte Featured

WhatsApp Bisedë Online!