Blloku i çelikut

Përshkrim i shkurtër:

Length max. 6.000 mm Width max. 1.800 mm Thickness max. 1.000 mm (in case of smaller thickness greater length and width) Weight max. 30.000 kg


 • Sasia Min.urdhër: 20Tons
 • Furnizimi Aftësia: 20000Tons në muaj
 • Porti: China Port Main
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  gjatësi max. 6.000 mm
  gjerësi max. 1.800 mm
  Trashësia max. 1.000 mm
  (në rast të gjatësisë më të vogël trashësi më të madhe dhe gjerësi)
  peshë max. 30.000 kg

 • Previous:
 • Next:

 • Produkte te Lidhura

  WhatsApp Bisedë Online!