mjet çeliku

mjet çeliku

Përshkrim i shkurtër:

Tool steels contain tungsten, molybdenum, cobalt and vanadium in varying quantities to increase heat resistance anddurability, making them ideal for cutting and drilling equipment.


 • Length: 3-5.8mm ose Përshtatje
 • Sipërfaqja: e zezë, peeled, ose të përafërt trajtë të
 • Trajtimi i ngrohjes: ajrit ftohjes, normalizuar, annealed, Q dhe T
 • Procesi i shkrirjes: EAF + LF + VD
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Çelikë mjet përmbajnë tungsten, molibden, kobalt  dhe vanadium në sasi për të rritur rezistencën e ngrohjes dhe të ndryshme
  qëndrueshmëri, duke i bërë ato ideale për prerje dhe pajisjet e shpimit. • I mëparshëm:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car