Format metalike

Format metalike

Përshkrim i shkurtër:

Steel products can also be divided by their shapes. We can produce in the following shapes: Forged bars Length up to 16,000 mm Round from 80 to 1,200 mm Ø Square from 140 mm to 460 mm Flat from 30 x 25 mm to 2.000 x 600 mm(in case of a smaller width correspondingly thicker)             Shafts Barrel/flange diameter up to 1.600 mm Ø Length up to 15.000 mm Weight from 10 kg to 35.000 kg             Discs, pu...


 • Length: 3-5.8mm ose Përshtatje
 • Sipërfaqja: e zezë, peeled, ose të përafërt trajtë të
 • Trajtimi i ngrohjes: ajrit ftohjes, normalizuar, annealed, Q dhe T
 • Procesi i shkrirjes: EAF + LF + VD
 • Detail Product

  Produkt Tags

  produktet e çelikut mund të ndahet nga forma e tyre. Ne mund të prodhojnë në forma të mëposhtme:
  bare falsifikuara

  gjatësi deri në 16.000 mm
  rreth nga 80 deri në 1.200 mm Ø
  katror nga 140 mm deri 460 mm
  i sheshtë nga 30 X 25 mm në 2.000 x 600 mm
  (në rast të një gjerësi më të vogël korresponduese të trashë)

  [Translate në anglisht:] Geschmiedete Stäbe

             

  boshte

  Fuçi / diametër fllanxhë deri në 1.600 mm Ø
  gjatësi deri në 15.000 mm
  peshë nga 10 kg deri 35.000 kg

  [Translate në anglisht:] Wellen

             

  Disqe, disqe shpuara, shpërndarës

  diametër deri në 1.200 mm
  (dias vogla përkatësisht trashë)
  Trashësia deri në 600 mm

   

   

  [Translate në anglisht:] Scheiben, Lochscheiben, Nabenscheiben

             

  Blloqe, pllaka (fallsifikuara tre-dimensionally)

  gjatësi max. 6.000 mm
  gjerësi max. 1.800 mm
  Trashësia max. 1.000 mm
  (në rast të gjatësisë më të vogël trashësi më të madhe dhe gjerësi)
  peshë max. 30.000 kg

   

   

  [Translate në anglisht:] Blöcke, Platten

             

  tuba falsifikuara, cilindra dhe forgings tjera uritur

  diametër të brendshëm 160 mm në 600 mm
  gjatësi deri në 1,200 mm
  peshë deri në 10.000 kg

   

   

  [Translate në anglisht:] Geschmiedete Hohlstäbe, Zylinder

             

  unaza falsifikuara

  diametër jashtme deri në 2.400 mm
  lartësi deri në 2.200 mm
  peshë deri në 25.000 kg

  [Translate në anglisht:] Geschmiedete Ringe

             

  unaza seamless mbështjellë

  diametër jashtme deri në 3.500 mm
  lartësi deri në 800 mm
  peshë Kg 10 në 8.000 kg

  [Translate në anglisht:] Nahtlos gewalzte Ringe

            

  Ne gjithashtu mund të prodhojnë sipas harton klientit. Nëse keni dizajnin tuaj, vetëm mos ngurroni të na kontaktoni.


 • I mëparshëm:
 • Next:
 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën